۹۸/۴/۲۹ شنبه


کار در منزلبازیابی چت های پاک شده تلگرام


شارژ با تخفیف ویژه تعداد محدود


کالای مراقبت بدن و بهداشت جنسی


لوازم جانبی موبایل ارزانتر از دیجی کالا


پیش بینی مسابقات فوتبال با جایزه ویژه


سبد خرید

محصول قیمت(تومان) تعداد حذف


* کد تخفیف در مرحله پرداخت قایل اعمال است اتمام خرید و پرداخترماکلوب در نظر دارد تعداد نمایندگان فروش خود را به صورت محدود افزایش دهد، لذا از کسانیکه علاقمند به همکاری میباشند درخواست می گردد ضمن تکمیل فرم ثبت نام کار در منزل ،  مشخصات خود را به همراه کد پیگیری ثبت نام (که پس از اتمام مراحل ثبت نام از طریق همین سایت تخصیص می یابد) به شماره موبایل 09365031890 از طریق  تلگرام یا واتساپ ارسال نمایند

Image result for ‫کامبوجا‬‎                                                                                                              

 


اطلاعاتی در مورد قارچ کامبوچا :

"قارچ کامبوجا یا کامبوچا" بر خلاف آنچه از اسمش برمی آید یک قارچ نیست، بلکه توده ای است از همزیستی باكتریها و مخمرها.

نوشابه کومبوچا فرآورده ای تخمیری است که توسط قارچ کومبوچا تولید می شود. یکی از ترکیبات مهم آن که در سم زدایی از بدن و جلوگیری از سرطان نقش مهمی دارد اسیدگلوکورونیک است. گروهى از پزشکان و پژوهشگران براساس شواهد و آزمایش هاى انجام شده بر روى قارچ کومبوچا اعلام کرده اند که این قارچ به دلیل ترکیبات خاص و دارا بودن "اسید گلورونیک" نه تنها مانع از سرطانى شدن سلول ها مى شود بلکه رشد سلول هاى سرطانى را نیز متوقف مى سازد.

علاوه بر این، قارچ کومبوجا عاملى مؤثر در جلوگیرى از سکته هاى قلبى شناخته شده و پزشکانی که اثرات این قارچ را بر روى افراد مختلف مورد مطالعه قرار داده  اند معتقدند، کومبوجا همان اکسیر حیات بخشى است که دستیابى به آن همیشه آرزوى بشر بوده است. زیرا مصرف آن از ریزش موها، چین و چروک پوست و سخت شدن رگ ها، مفاصل و عضلات که از علایم بالا رفتن سن و پیرى است جلوگیرى مى کند. در واقع با مصرف کومبوجا طول دوران جوانى افزایش مى یابد و زمان پیرى دیرتر فرا مى رسد. پژوهشگران و پزشکان براى اثبات این نظریه به طول عمر افراد در مناطقى که در آنجا به طور سنتی، قارچ کومبوجا به صورت محلول در نوعى نوشیدنى استفاده مى شود اشاره مى کنند. آنها مى گویند: بسیارى از کسانى که در مناطق کوهستانى قفقاز یا مناطق روستائى سیبرى مانند "یاکوتایا" در اوکراین، تبت یا اسپانیا زندگى مى کنند بیشتر از یکصد سال سن دارند و یکى از دلایل این طول عمر استفاده از قارچ کومبوجا است. البته پزشکان این موضوع را نیز نادیده نمى گیرند که شرایط اقلیمى و ژنتیکى نیز در این مورد نقش عمده اى دارد.

Image result for ‫کامبوجا‬‎

کامبوجا در واقع به شکل نوشیدنى مورد مصرف قرار مى گیرد، یک نوشیدنى ساده که ترکیبى است از چاى معمولى و شکر که با استفاده از قارچ کومبوجا تخمیر شده و ساختار شیمیائى آن تغییر کرده است. گزارش هاى علمى بسیارى که تاکنون درباره قارچ کومبوجا نوشته شده است نشان مى دهد که نوعى آنتى بیوتیک قوی در ترکیب قارچ کومبوجا وجود دارد که وجود آن باعث مى شود مواد زائد و سموم بدن دفع شود. به عقیده پزشکان این مواد در فرآیند شیمیائى بدن نقش مهمى ایفاء مى کنند آنها معتقد هستند چاى کمبوجا یک ماده غذائى مکمل به حساب مى آید که مصرف آن سیستم دفاعى بدن را تقویت کرده و موجب جلوگیرى از بیمارى ها مى شود. صدها سال است که مردم آسیا چاى کومبوجا مى نوشند، زیرا مصرف این نوشیدنى به عنوان داروئى طبیعی، در مقابله با خستگی، سستی، کشش هاى عصبی، علایم اولیه پیری، سختى رگ ها و عروق، تنبلى روده ها و نقرس، فلجى بدن، روماتیسم، هموروئیدها و دیابت نتایج حیرت انگیزى داشته است.


Image result for ‫کامبوجا‬‎

 آیا قارچ کامبوجا یک معجزه گر است؟ 
 

کامبوجا یک منبع غذایی و نوعی نوشیدنی شفابخش باستانی بر مبنای چای سبز است که با نوعی باکتری و قارچ مفید، تخمیر پیدا میکند که منشا آسیایی دارد. این معجون در طی مسیر خود تا دنیای غرب شگفتی های درمانی زیادی را از خود نشان داد. در پی درمان بیماریهای جدید نام هایی چون قارچ معجزه گر و اکسیر طول عمر به آن داده شد.

اکثر پزشکان نوشیدن کامبوجا را برای تمام بیماری ها توصیه می کنند. اما باید توجه داشت که نه کامبوجا و نه هیچ یک از محصولات دارویی طبیعی، داروی همه دردها نیستند. دلیل اینکه یک بیماری معالجه می شود این است که علت آن کشف و آثارش، یکی یکی از بین برده می شود.

شربتی مانند کامبوجا در صورتی می تواند مفید واقع شود که بین رژیم غذایی و نحوه زندگی و رفتار شما تعادل برقرار باشد. یکی از مواردی که درباره کامبوجا ادعا می شود تقویت سیستم ایمنی برای کمک به درمان بیماریهاست. کامبوجا از طریق پاک سازی خون و تقویت کلیه ها سموم بدن ما را از بین میبرد و نقش عمده ای در فعال کردن روده ها و کل دستگاه گوارش دارد.  گفته می شود اثر آن در پیشگیری و درمان بیماریهای سرطانی و قلبی و عروقی و بسیاری از بیماریهای دیگر در دنیا شناخته شده است. اینکه کامبوجا روز به روز هوادان بیشتری پیدا کرده است، آدمی را به هیجان می آورد. این موجود زنده عجیب، شربت حیات بخش و گوارایی تولید می کند که در خانه و توسط تمام افراد خانواده به آسانی قابل تهیه است.


تضمین کیفیت و اصل بود کالا در رماکلوب با شرافت آن تضمین می گردد